Patirtis ir pasitikėjimu grįsta partnerystė

Patirtis ir pasitikėjimu grįsta partnerystė

Esame patyręs, profesionalus ir patikimas Jūsų verslo partneris. Puikiai pažįstame rinką, teikiame aukščiausios kokybės transporto bei jo dalių pardavimo ir logistikos paslaugas, vykdome kvalifikuotus serviso darbus. Todėl kelias su mumis klotas sėkme: be iššūkių, be rūpesčių.

Mūsų stažas – ne tik kilometražas

Veiklą vykdome jau daugiau nei dešimt metų ir, nors esame transporto įmonė, patirtį skaičiuojame ne tik nuvažiuotais kilometrais. Nuolatos ambicingai auga mūsų darbuotojų skaičius, parduotų sunkvežimių, detalių ir pervežtų krovinių kiekis, laimingų serviso klientų gretos, turimų vilkikų parkas. Įsikūrėme patogioje lokacijoje, dirbame sąžiningai ir etiškai, o klientų rodomas pasitikėjimas mums reiškia atsakomybę kaskart padaryti daugiau, efektyviau, operatyviau.

  • Patirtis
  • Specialistai
  • Suremontuotas transportas
  • Parduoti vilkikai
  • Parduotos puspriekabės
  • Išardyti vilkikai
  • Pervežta krovinių
Kokybė – didžiausia vertybė

Kokybė – didžiausia vertybė

Nesvarbu, parduodame vilkiką ar jį remontuojame, siūlome detales ar pervežame krovinius. Visuomet laikomės aukščiausių kokybės standartų, nes pagarba klientui yra svarbiausias ir esminis mūsų veiklos prioritetas.
Laiku, nes darnu

Laiku, nes darnu

Ilgametė patirtis preciziškai suderino mūsų komandos bendro darbo mechanizmą. Todėl viską darome tiksliai, apgalvotai, pamatuotai, vertindami klientų laiką, nes suprantame, jog jis – itin brangus.
Komanda, kurianti vertę

Komanda, kurianti vertę

Mus vienija praktinė patirtis, profesionalumas ir dėmesys klientui. Esame subūrę patyrusių vairuotojų, meistrų bei vadybos ekspertų komandą, kuria ypač didžiuojamės. Žinome, kad vertę kuria geriausi specialistai, todėl skiriame ypatingą dėmesį komandos stiprinimui bei puoselėjimui. Nori jungtis prie mūsų? Sužinok apie karjeros galimybes.
Prisijunk